Стоматология Анны Герасименко

Відбілювання зубів (Київ)

Естетика або необхідність?

Відбілювання зубів (Київ) в думках пацієнтів стоматологічних клінік вважається необов'язковою процедурою. На їх думку мета цієї послуги - збільшення вартості лікування. Family Dent стверджує, що вибілювання потрібне більшості пацієнтів.

Кому рекомендує вибілювання Family Dent

Ви могли чути, що вибілювання треба для любителів кави, вина і сигарет. Ця проблема дійсно існує, але не треба її настільки звужувати. Є і серйозніші причини для стоматологічної послуги "вибілювання зубів (Київ) ":

Часткове протезування. Установка коронок, поодиноких, або декількох, імплант. У таких випадках вибілювання треба проводити ще до установки. Це пов'язано з необхідністю правильного підбору кольору імплант і коронок.

Пломбування зубів. Навіть ця стандартна стоматологічна послуга вимагає попереднього вибілювання. Причина ідентична: підбір правильного кольору матеріалу для лікування.

Чому відбілювання важливе для Вас

Через 6 місяців після установки імплант, коронок або пломбування, наші пацієнти часто повертаються в Family Dent для продовження лікування інших зубів. І тоді від них можна почути наступне питання:

Чому мої імпланти (чи коронки) стали білішими за сусідні зуби?

Family Dent дає відповідь

Можна провести вибілювання після імплантації, але це не так ефективно. Відбілювання до імплантації, або установки коронок, проводиться з метою визначити природний колір зубів. Відповідно до цього кольору наш фахівець підбирає матеріал для лікування. Коли ваші зуби знову втратять свою білизну, досить буде провести повторне вибілювання і це приведе колір зубів і коронок в один тон.

Вибілювання зубів в Києві після імплантації - це не вірний підхід. Не можна при вибілюванні підлаштовуватися під колір коронок або імплант. Головний принцип наступний: еталонним кольором є колірний тон зубів після вибілювання.

Про курців, любителів вина і кави

Ця категорія людей настільки величезна, що важко знайти виключення. Так, червоне вино, чорний шоколад, сигарети, кава - це усе робить вплив на колір зубів. Навіть повсякденна їжа, яку ви звикли бачити на своєму столі, має барвники. Будь-якій людині, яка знаходиться поряд з вами, можна призначити вибілювання зубів і не помилитися. І особисто Вам.

Відбілювання зубів в Family Dent

Family Dent пропонує вибілювання зубів (Київ), як у рамках комплексного лікування, так і в якості рішення естетичних проблем пацієнта. Перед процедурою вибілювання ви отримуєте консультацію і рекомендації нашого фахівця.

Чому не слід відбілювати зуби самостійно

Можна прийти до помилкової думки, що вибілити зуби можливо і без відвідування стоматолога.

Я використовую відбілювальну зубну пасту

Вони дійсно вибілюють, але ефективні будуть тільки в якості допоміжного засобу після професійного вибілювання зубів.

А я вибілюю зуби харчовою содою

Настійливо рекомендуємо Вам відмовитися від цієї практики. Деякі "народні засоби" можуть бути навіть шкідливі.

Хочете відбілити зуби в Києві за доступною ціною?

Апаратне ( офісне) вибілювання зубів Magic Smile

2 щелепи (1 сеанс) - 6000 грн

Вам не треба вибілювати зуби раз на місяць або квартал - це протипоказано. Сміливо можете поділити ціну вибілювання на 12-15 частин. Саме стільки місяців діє необхідний ефект від процедури.

Отримайте інформацію по послузі і запишіться на прийом, подзвонивши нам по телефону. Хочете вибілити зуби якісно і з гарантією? Відвідайте нашу клініку. Адреса Family Dent знаходиться на сторінці контактів.