Стоматология Анны Герасименко

Видалення зубів в Києві

втратити, щоб придбати

Знайдеться не так багато прикладів, коли доводиться прохати дорослого пацієнта видаляти зуб. Зараз йдеться про випадки коли видалення - це єдиний вихід. Щоб позбавитися від жахливого болю людина готова вирвати зуб самостійно. Навряд чи це можливо, якщо тільки ви не дитина. Часто простим видаленням справа не обходиться, тому що лікар-хірург може призначити додаткове лікування і доведеться відвідати його повторно. Попереджаємо: не займайтеся самолікуванням, щоб уникнути ускладнень.

Потрібне безболісне видалення зубів (Київ)?

Вам необхідно видалити зуб в Києві? Клініка Family Dent пропонує безболісну процедуру - видалення зубів в Києві. У лікаря-хірурга Тимура Джумаева є причини звернутися до Вас.

Звернення лікаря-хірурга клініки Family Dent

Тимур Джумаев :
Стоматолог Тимур Джумаєв

Ніколи не намагайтеся перетерпіти зубний біль. Не намагайтеся перечекати час, коли щока напухнула. Самостійно цей запальний процес не пройде. Це мені нагадує ситуацію із запаленням легенів, коли хворий надто пізно звернувся до лікаря. Проста операція по видаленню зуба займає 5-10 хвилин. Потратьте цей нікчемний час на себе, щоб уникнути великих проблем.

Лікар-хірург стоматологічної клініки Family Dent

Видалення зуба в якості комплексного лікування

Для установки брекетов може знадобитися видалення зубів мудрості. Парадоксально, але саме "вісімки" можуть послужити причиною порушення правильного прикусу. Існує і інша ситуація, коли неправильне розташування зубів мудрості не дає можливість ефективно виправити прикус за допомогою брекетов. Тому Family Dent, в той же час, виконує видалення зубів в Києві в якості комплексного лікування. Це спільна робота нашого врача-ортодонта і хірурга, грунтована на більш ніж 7-му досвіді.

Лікувати або видалити зуб?

Під час лікування карієсу може виникнути ситуація коли зуб мудрості краще видалити. Ось що про це говорить стоматолог клініки Family Dent Ганна Герасименко :
Стоматолог Ганна Герасименко

Зуби мудрості часто ростуть з проблемами. Вони зростають не правильно або не повністю прорізається. Усе це ускладнює гігієнічний відхід за ними, тому зуби мудрості в зоні ризику поразки карієсом. Буває, що зуб ще не повністю виріс, а вже уражений карієсом. Мало того, що лікувати його досить складно, так він ще і переносить карієс на сусідні зуби. Моє завдання, як стоматолога, зберегти зуб, але це один з небагатьох випадків, коли я можу порекомендувати видалення зубів мудрості.

Лікар стоматологічної клініки Family Dent

Термінове видалення

Ситуація з видаленням зуба часто має терміновий характер і пацієнт скаржиться на сильний біль. З нашою клінікою є можливість не чекати до завтрашнього ранку. Family Dent - це видалення зубів в Києві з 11 до 23 годин. Це означає, що не треба відпрошуватися завтра з роботи, а досить відвідати нашу клініку ще сьогодні увечері. Дослухайтеся до поради нашого хірурга Тимура Джумаева і виділіть усього лише 5 хвилин на своє здоров'я.

Ціни на видалення зубів

Видалення молочних зубів - від 500 грн Видалення зуба з анестезією - від 1000 грн Видалення зубів мудрості - від 2200 грн Як часто вам доводилося чути питання біля кабінету хірурга в стоматологічній клініці:

Який лікар сьогодні видаляє?

Питання правильне, тому що люди готові йти на прийом до досвідченого хірурга. Досвід нашого хірурга - це і є основа ціни нашої послуги "видалення зубів в Києві". Припускаємо, що ви зацікавилися видаленням зуба не заради цікавості. На сторінці контактів ви знайдете усю необхідну інформацію, щоб зв'язатися з нами по телефону. Дзвоніть або приходьте в Family Dent.