Стоматология Анны Герасименко

Протезування зубів в Києві – нові зуби на все життя

Часткова або повна втрата зубів в 40 років – це не завжди провина людини. Причиною може бути погана спадковість або нещасний випадок. У клініці Family Dent нам зустрічалися пацієнти, які чистили зуби двічі в день, але це їх не врятувало. Людина без зубів випробовує щоденну муку. Ви знаєте, що це відбувається тричі в день, коли приходить час сніданку, обіду, або вечері. У людини залишається відчуття, що він так нічого і не їв.

Ми з дитинства звикли, що їжу треба жувати. Організму не поясниш, що жувати тепер стало нічим.

В результаті часткової втрати зубів відбувається збільшення міжзубного простору. Туди безперешкодно потрапляють частки їжі, що веде до розвитку карієсу. Проходить трохи часу і зуби, що залишилися, потрапляють під загрозу видалення. Це схоже на ефект доміно, коли відсутність декількох зубів в середньостроковій перспективі призводить до поразки здорових. Ось чому зубне протезування важливо проводити на початковому етапі.

Сучасне протезування зубів (Київ) : коронки, мости, знімні і незнімні протези

Залежно від кількості відсутніх зубів, їх часткової поразки або в наслідку хвороб і травм, сучасна стоматологія класифікує протезування таким чином:

1. Зубні коронки – поодиноке протезування зубів, які не втратили свою основу.

2. Зубний міст – протезування декількох зубів, які знаходяться в одному зубному ряду.

3. Знімні протези призначені для пацієнтів з множинною втратою зубів.

4. Незнімне протезування може бути у випадках видалення одного або декількох зубів з використанням постійного кріплення. До незнімних протезів, у свою чергу, можна віднести вищеперелічені коронки і мости.

Протезування зубів в Family Dent

Клініка Family Dent здійснює протезування зубів в Києві. Чим раніше Ви усвідомлюєте свою проблему, тим швидше ми зможемо Вам допомогти. Декілька зубів, або повна їх відсутність – у будь-якому випадку Ви заслуговуєте на нові зуби. Після проведення обстеження пропонуємо Вам стоматологічне протезування згідно з вашою ситуацією і фінансовими можливостями.