Стоматология Анны Герасименко

Протезирование зубов

Протезирование зубов в Киеве — новые зубы на всю жизнь

Часткова або повна втрата зубів в 40 років – це не завжди провина людини. Причиною може бути погана спадковість або нещасний випадок. У клініці Family Dent нам зустрічалися пацієнти, які чистили зуби двічі в день, але це їх не врятувало. Людина без зубів випробовує щоденну муку. Ви знаєте, що це відбувається тричі в день, коли приходить час сніданку, обіду, або вечері. У людини залишається відчуття, що він так нічого і не їв.

В результаті часткової втрати зубів відбувається збільшення міжзубного простору. Туди безперешкодно потрапляють частки їжі, що веде до розвитку карієсу. Проходить трохи часу і зуби, що залишилися, потрапляють під загрозу видалення. Це схоже на ефект доміно, коли відсутність декількох зубів в середньостроковій перспективі призводить до поразки здорових. Ось чому зубне протезування важливо проводити на початковому етапі.

В результате частичной утраты зубов происходит увеличение межзубного пространства. Туда беспрепятственно попадают частицы еды, что ведет к развитию кариеса. Проходит немного времени и оставшиеся зубы попадают под угрозу удаления. Это похоже на эффект домино, когда отсутствие нескольких зубов в среднесрочной перспективе приводит к поражению здоровых. Вот почему зубное протезирование важно проводить на начальном этапе.

Сучасне протезування зубів (Київ) : коронки, мости, знімні і незнімні протези

Залежно від кількості відсутніх зубів, їх часткової поразки або в наслідку хвороб і травм, сучасна стоматологія класифікує протезування таким чином:

1. Зубні коронки – поодиноке протезування зубів, які не втратили свою основу.

2. Зубний міст – протезування декількох зубів, які знаходяться в одному зубному ряду.

3. Знімні протези призначені для пацієнтів з множинною втратою зубів.

4. Незнімне протезування може бути у випадках видалення одного або декількох зубів з використанням постійного кріплення. До незнімних протезів, у свою чергу, можна віднести вищеперелічені коронки і мости.

Протезування зубів в Family Dent

Клініка Family Dent здійснює протезування зубів в Києві. Чим раніше Ви усвідомлюєте свою проблему, тим швидше ми зможемо Вам допомогти. Декілька зубів, або повна їх відсутність – у будь-якому випадку Ви заслуговуєте на нові зуби. Після проведення обстеження пропонуємо Вам стоматологічне протезування згідно з вашою ситуацією і фінансовими можливостями.

Коронка на зуб, або як уникнути повного протезування

У випадках часткового ушкодження зубів ми пропонуємо своїм пацієнтам встановити зубні коронки. Цей простий вид протезування має ряд переваг і особливостей, з якими ми хочемо познайомити Вас прямо зараз.

Пацієнт звернувся з четвертою стадією карієсу, що в процесі лікування привело до втрати більше 50вердых тканин зуба. У таких випадках є усі підстави для установки коронок.

Препарування зубів

1. Фото: Лікування карієсу і препарування зубів.

На фото 1 наочно продемонстрована неможливість пломбування, тому було прийнято рішення, у згоді з пацієнтом, по підготовці зубів до установки коронок.

Необхідною умовою для установки коронки на зуб являється створення так званої кукси зуба. На мові пацієнта це означає, що потрібна основа зуба, на яку буде встановлена коронка на наступному етапі.

У стоматології розділяють кукси зуба :

1. На основі зуба пацієнта.

2. На основі штучних матеріалів (кераміка, метал).

Установка культевой вкладки

Як було сказано вище, втрата твердих тканин зуба в даному випадку перевищила 50%, що зробило неможливим відтворення кукси на основі власного зуба. Тому після препарування були встановлені металеві культевые вкладки.

Встановлення культьових вкладок

2. Фото: Установка металевих культьових вкладок.

Після цієї процедури робиться спеціальний зліпок, без якого неможливо створити коронку на зуб для кожного індивідуального випадку.

Установка зубних коронок

Металокерамічні коронки – це поодинокий зубний протез на основі двох матеріалів:

1. Метал використовується як надійний матеріал для основи коронки. Сучасне протезування відійшло від повністю металевих коронок. Не так часто тепер можна побачити молодих людей з “залізними зубами”. Особливо актуальна ця проблема для передніх зубів.

2. Кераміка в якості естетичного матеріалу. Колір і структура кераміки нагадує зуб людини, тому вона використовується як верхня частина металокерамічної коронки.

Протезування зубів коронками

3. Фото: Протезування зубів металокерамічними коронками.

Підводячи підсумки, слід зазначити, що коронки на зуб – це ефективний метод протезування, який частково зберігає зуб і дозволяє проводити протезування точково, не піддаючи стоматологічним процедурам сусідні зуби.

Мостовидный протез, або як повернути передні різці

Наступний приклад протезування наочно продемонструє яким чином можливо повернути людині передні зуби. Зубний міст – це кращий варіант протезування у разі, коли зуби мають поганий стан в одному ряду. Якщо це передній ряд, тоді з боку пацієнта пред’являються підвищені вимоги до зовнішнього вигляду протеза.

Підготовка передніх різців до протезування

1. Фото: Препарування передніх різців.

На етапі підготовки до протезування передніх зубів були зроблені ряд стоматологічних процедур. Серед них важливо відмітити:

1. Лікування середнього карієсу. Підготовка до протезування також включає терапевтичне лікування.

2. Препарування зубів. Оскільки поразка зубів в даному випадку має середній характер, в якості кукси була використана основа зубів. Це саме той випадок, коли штучна культевая вкладка не потрібна.

Установка мостовидного протеза

2. Фото: Установка мостовидного протеза.

Після проведених робіт був створений точний зліпок зубів, на основі якого пацієнт отримав нові передні зуби завдяки зубному мосту.

Зубні протези. Бюгельный протез, або нові зуби за два місяці

У нашу клініку звернулася людина середнього віку з проблемою відсутності майже усіх зубів верхньої щелепи. Пацієнтові було запропоновано бюгельное протезування зубів.

Культєві вкладки на передніх зубах

1. Фото: Підготовка до протезування. Культевые вкладки.

Фотографія вище демонструє складність даного стоматологічного випадку. Міру цілісності зубів не дали можливість використати їх в якості культевых вкладок. Тому було прийнято рішення встановити культевые вкладки на металевій основі.

Бюгельный протез

2. Фото: Бюгельный протез.

В результаті підготовчих робіт і зняття відбитку пацієнт отримав легковагий бюгельный протез. Це одна з особливостей цього виду зубних протезів. Металева дуга робить таку конструкцію довговічною і надійною.

Установка бюгельного протеза

3. Фото: Установка протеза.

Установка протеза не вимагає спеціальних навичок. Бюгельный протез – це знімний вид протезування.

Кріплення бюгельного протеза

4. Фото: Кріплення протеза.

Спеціальні гачки забезпечують надійне кріплення бюгельного протеза. Представлений вид зубного протезування вчинив маленьку революцію в сучасному протезуванні зубів. Цей чудовий бюгельный протез посунув на другий план незручні протези на пластмасовій основі і з суцільною конструкцією.

Ціни на протезування зубів в Family Dent

Вкладка культевая металева600 грн
Вкладка культевая металева розбірна800 грн
Коронка металокерамічнавід 2300 грн
Коронка цирконієва5500 грн
Знімний протез акрил3500 грн
Знімний протез нейлон5500 грн
Бюгельный протезвід 8000 грнВідгуки пацієнтів : зубні протези в Києві від Family Dent

Джерело:

101stomatolog.com.ua

Куршунжи Максим:

Два місяці тому звернувся в клініку Family Dent проконсультуватися з важким випадком з причини відсутності більшості зубів на верхній щелепі! Ганна Сергіївна проконсультувала, порадила найприйнятніші і оптимальніші варіанти лікування, що у наш час рідкість! Через два місяці я посміхаюся щосили і вже не соромлюся своєї посмішки ! Можу сказати одно – Все шикарно і в кращому виді! Ганна Сергіївна чудовий лікар, відмінна клініка і відмінний сервіс! Спасибі величезне!

Примітка Family Dent :

Час протезування залежить від кількості відсутніх зубів. Складні випадки можуть займати до двох місяців. Установка коронок або мостів також вважається протезуванням, але вимагає значно меншої витрати часу.