Стоматология Анны Герасименко

Лікування пульпіту в Києві

або як позбавитися від зубного болю

Незначний біль в зубі ночами посилюється. Вона стає настільки сильною, що виникає відчуття болю в усіх зубах одночасно. Хвороблива реакція на зміну температури під час їжі відбиває апетит. Це основні симптоми запалення пульпи зуба.

Вилікуйте пульпіт, перш ніж він стане періодонтитом

Ганна Герасименко про лікування пульпіту :

Ганна Герасименко - лікар-стоматолог

Проблема в тому, що дуже мало пацієнтів звертаються до лікаря при перших больових відчуттях в зубі. Зазвичай намагаються перетерпіти, або позбавитися від неї за допомогою знеболюючих пігулок. Тимчасово це може допомогти. Людина може звикнути навіть до відносно невеликого болю. Рішення записатися до стоматолога приймається в той час, коли вже біль зводить з розуму. Заспокоїти запалений нерв можна за 1-2 години після закладання ліків в зуб. Для цього не треба мучити себе 1-2 дні, або тиждень. І не слід забувати, що початковий пульпіт досить швидко може перетвориться на періодонтит.

Лікар-стоматолог клініки Family Dent

Що таке пульпіт на мові пацієнта

Пульпа — це м'яка тканина, яка заповнює порожнечу зуба. Пульпа складається з безлічі кровоносних судин і нервів. Запалення пульпи називається пульпітом, а нервові закінчення є причиною болю.

Чому у Вас з'явився пульпіт

Парадокс полягає в тому, що пульпіт не завжди виникає з вини пацієнта. Запущений карієс і погане відношення до гігієни ротової порожнини призводить до пульпіту.

Помилка стоматолога. При лікуванні карієсу лікар може помилково порушити пульпу, занести інфекцію і запломбувати зуб.

Порушення методики установки пломби. Пломбування без спеціального прокладення може стати причиною розвитку пульпіту, тому що токсичні матеріали стають подразниками для пульпи.

Окрім цього існує ще декілька причин пульпіту, які не залежать від Вас.

Лікування пульпіту в Family Dent (Київ)

Діагностика. Симптоми пульпіту мають подібність з глибокого карієсу, тому важливо не зробити помилку у визначенні діагнозу. Стоматолог Ганна Герасименко з більш ніж 11-м досвідом проводить діагностику і складає карту лікування.

Лікування. Процес лікування пульпіту може відбуватися в один із способів — з видаленням, або без видалення пульпи. Вибір способу залежить від результатів діагностики. На дно розкритого зуба стоматолог закладає ліки на декілька днів і встановлює тимчасову пломбу. При видаленні пульпи лікар пломбує канали і видаляє нерв.

Чому необхідно лікувати пульпіт при перших симптомах

Лікування пульпіту на ранній стадії дає можливість збереження пульпи зуба і нерва. Без пульпи зуб втрачає свій природний колір.

Знеболюючі засоби тільки відкладають похід в стоматологічну клініку і ускладнюють хворобу. Перетікання пульпіту в періодонтит збільшує цінник за лікування зуба.

Похід до стоматолога швидко зніме сильний біль в течії сьогоднішнього дня, тому що Family Dent працює до 23.00.

Лікування пульпіту - ціна

- Паста і тимчасова пломба — 1400 грн

- Обробка кореневих каналів, пломбування каналів — 1800 грн

- Постійна пломба — від 2200 грн

Жоден з цих етапів лікування неможливо пропустити, інакше пульпіт знову дасть про себе знати з посиленим болем. Така ціна значно краще за втрату зуба з подальшим протезуванням.

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми передзвонимо вам для запису на прийом. Чи подзвоните по одному з наших телефонів для того, щоб ще сьогодні розв'язати проблему з жахливим зубним болем.