Стоматология Анны Герасименко

Лікування періодонтиту.

Як не підірвати здоров’я за один місяць

Це відбувається коли здоровий, на вигляд, зуб починає страшенно хворіти. Під час цього робиться головна помилка, яка надалі приведе до втрати зуба. Замість того, щоб уранці прийти до стоматолога, запасаємося знеболюючими пігулками. Проблему таким чином не розв'язати, але час втрачений. Прийдя на третій день в клініку, ви розташуєтеся в кріслі терапевтичного відділення. Лікар-стоматолог, знизуючи плечима, повідомить:

Вам до хірурга

Цього можна уникнути, тому що тепер ви знаєте про наслідки. Якщо все-таки збираєтеся відкласти відвідування до стоматолога, тоді дозвольте Вас попередити про риски. Доведено, що періодонтит може стати каталізатором розвитку серцевих захворювань.

Чим раніше, тим краще

Лікування періодонтиту ранньої стадії дозволяє зберегти зуби, тому що одного разу можна прокинутися з опухлою щокою. Антибіотики і стоматологічна хірургія, у такому разі, не гарантує ефективного лікування і доводиться видаляти зуб. Рання діагностика періодонтиту і профілактика періодонтиту допомогли б уникнути такого результату. Періодонтит в гострій формі — це високий ризик зараження крові. Це серйозна проблема, тому що стоматологічним хірургом захворювання не закінчитися.

Що хірурги говорять про періодонтит

Тимур Джумаев :

Тимур Джумаєв — лікар щелепно-лицьовий хірург, імплантолог

Багато хто з моїх пацієнтів міг би уникнути зустрічі зі мною. У разі, коли періодонтит дійшов до крайньої точки, варіантів у мене залишається дуже мало. Можна постаратися врятувати зуб за допомогою хірургії. У таких випадках ставиться дренаж для відтоку гною, і призначаються антибіотики. Якщо немає результату, тоді обов'язкове видалення зуба. На жаль, є випадки, коли відразу видно, що лікування не допоможе. Це усе слідство того, що вчасно не відвідали терапевтичний кабінет

Лікар щелепно-лицьовий хірург, имплантолог стоматологічної клініки Family Dent

Family Dent пропонує рішення - лікування періодонтиту в Києві

Наша клініка надає лікування періодонтиту незалежно від стадії його розвитку. Досвідчений лікар-стоматолог виявить періодонтит на ранній стадії або проконсультує відносно профілактики хвороби. Якщо діагностувати на ранній стадії періодонтит - лікування, природно, буде простіше.

Час діяти

Після проходження курсу «лікування періодонтиту» у нашій клініці Вам надається можливість періодичного обстеження на предмет повторної діагностики хвороби. Періодонтит зуба і карієс — це маленькі проблеми, які досить скоро можуть стати величезними. В результаті лікування періодонтиту ви отримуєте:

Збереження зубів. По правді кажучи, це одночасне збереження зубів і грошей. Профілактичні і лікувальні процедури в рази дешевше за протезування і зубну імплантацію.

Відвертання захворювань пов'язаних із зараженням крові і сердечних хвороб. Періодонтит зуба — страшне захворювання, яке разом із зубами може забрати все Ваше Здоров'я.

Ціна вирішення проблеми

Лікування періодонтиту в Family Dent (Київ) може включати три етапи.

Ціна кожного з них — від 500 гривен.

Дуже вигідно позбавитися від періодонтиту в початковій стадії його розвитку, чим витрачати тисячі на імплантацію зубів або лікувати наслідки ускладнень.

Як дізнатися більше про періодонтит

Для цього досить довіритися лікарям клініки Family Dent і пройти консультацію за адресою вул. Білоруська 8, офіс 17. Подзвоніть нам по одному з операторів мобільного зв'язку для того, щоб погоджувати час консультації.