Стоматология Анны Герасименко

Лікування карієсу в Києві

Свої зуби після 50-ти років

Не хочемо вас лякати, але в нашій роботі доводиться говорити правду. Карієс - це зубна "ракова пухлина". Саме від карієсу з'являються більшість проблем із зубами. Невеликі темні плями на зубах через рік перетворяться на вражаючу силу вашої зубної емалі. Марно ви не помічаєте цієї проблеми.

Думка лікаря-стоматолога клініки Family Dent

Ганна Герасименко :
Ганна Герасименко - лікар-стоматолог

Лікування карієсу в Києві не є проблемою, але мене дивує, що люди рідко поводяться з проблемами на ранній стадії. Зазвичай б'ють тривогу, коли зуб вже серйозно уражений. У таких випадках простим лікуванням не обійтися. Мій обов'язок, як лікаря, також звернути увагу пацієнта на стан сусідніх зубів, які знаходяться на першій стадії поразки карієсом. Помітила одну закономірність: після лікування карієсу глибокої стадії, мої пацієнти охоче погоджуються на продовження лікування карієсу початкової стадії інших зубів. Добре, що вчаться на своїх помилках, але краще це робити на чужих. Тоді і зуби в 50 років ще були б свої. Лікар стоматологічної клініки Family Dent

Family Dent (Київ) пропонує лікування карієсу зубів

Лікування карієсу в Києві - це одна з основних спеціалізацій клініки Family Dent. Наш фахівець Ганна Герасименко готова прийняти вас на консультацію по лікуванню карієсу будь-якої його стадії. Не відкладайте відвідування лікаря, ускладнюючи лікування і наслідки для себе.

Складність лікування карієсу

Коли лікар-стоматолог говорить про складність лікування карієсу він має на увазі четверту стадію хвороби. З точки зору сучасних технологій в стоматології, глибокий карієс (четверта стадія) виліковний. Але при цьому часткова втрата зуба неминуча. Заради збереження основи зуба лікар рекомендує в таких випадках поставити коронку. Це той випадок, коли в процесі лікування карієсу необхідно застосувати протезування. Ось чому лікування карієсу ранньої стадії зберігає до 90уба і дозволяє уникнути складного лікування.

Три причини позбавитися від карієсу

Збереження свого зуба. Family Dent дотримується правила: намагатися зберегти зуб. Перейти до імплантації зуба ви ще встигнете. Ми не прагнемо продати вам вирішення проблеми дорогим способом. Ми хочемо зберегти ваш зуб до тих пір, поки залишається така можливість. Великий досвід. Наш фахівець має досвід вже більше 11-ти років. Є ситуації, коли необхідно приймати не прості рішення. Ми упевнені, що наш стоматолог Ганна Герасименко здатна на це. Свої зуби в 50 років - звучить не погано.

Професійне лікування карієсу - вартість

Лікування карієсу в Києві сформувало середню ціну по місту. Клініка Family Dent пропонує лікування у відповідності за доступною ціною.

Лікування карієсу - ціна

- Постійні пломби (залежно від матеріалу) від 2200 грн - Тимчасові пломби від 100 грн Ігноруючи проблеми з карієсом зараз, ви закладаєте значні суми на лікування в майбутньому. Ніхто не може гарантувати ситуацій з видаленням зуба і подальшим протезуванням або імплантацією. Подзвоніть в Family Dent по зручному для вас операторові зв'язку і уточніть необхідну інформацію. Чи приходьте в клініку і отримайте консультацію вже сьогодні.