Стоматология Анны Герасименко

Лікування флюсу (періоститу)

що робити, якщо опухла щока

Лікування флюсу зобов'язує до термінового відвідування стоматолога. Це може початися з трохи болі, а уранці Ви вже не упізнаєте себе дивлячись в дзеркало. Відкласти лікування на завтра неможливо, тому що потрібне хірургічне втручання вже сьогодні.

Що таке періостит

Це одно із захворювань, яке з великою часткою точності може самостійно діагностувати у себе більшість пацієнтів. Нагноєння на нижній або верхній щелепі — це і є періостит, який люди ще називають флюсом. Може виникнути небезпечне бажання проколоти голкою гнійник на яснах в домашніх умовах. Цікаво, що із цього приводу думає хірург Family Dent.

Хірург Тимур Джумаев про флюс

Тимур Джумаев :

Тимур Джумаєв — лікар щелепно-лицьовий хірург, імплантолог

Настійно не рекомендую займатися самолікуванням і ускладнювати роботу хірурга надалі. Флюс — це не заноза в пальці, яку можна витягнути будинки самостійно, продезинфікувати і забути. А чи $##$знають;laquo;домашні лікарі», що навіть в умовах стоматологічного кабінету не можна проколювати голкою шприца нарив на яснах? Укол для місцевої анестезії робиться поряд з нагноєнням. До того ж одним відвідуванням не обійтися. Пацієнти з періоститом приходять до мене, як мінімум, двічі.

Лікар-хірург клініки Family Dent

Стоматологія Family Dent пропонує лікування періоститу в Києві

Лікування флюсу в Києві в Family Dent (Київ) відбувається таким чином:

Діагностика. На основі діагностичних даних хірург приймає рішення залишити зуб або видалити. Причини періоститу можуть бути різні. Також ті, які зовсім не пов'язані з хворобою зубів. Якщо причина періоститу — цей наслідок запущеного захворювання зуба, тоді хірург може видалити його.

Хірургічне втручання. Наш хірург робить надріз на яснах для відтоку гною. Процедура виконується під місцевою анестезією і пацієнт не відчуває болю. Просте розкриття гнійника не достатнє, тому що він продовжить скупчуватися в наступні дні. Для цього в хірургічний надріз вставляється продезинфікована гумка (дренаж). Це сприяє відтоку гною в період лікування.

Призначення антибіотиків. Ефективне лікування флюсу неможливе без призначення антибіотиків, тому що причиною періоститу є стрептококи, стафілококи і інші бактерії.

Повторне відвідування хірурга Family Dent. Через день або два після хірургічного втручання необхідно повторно відвідати стоматологію. Наш лікар робить огляд і приймає рішення: заміна дренажу і продовження прийому антибіотиків або завершення лікування.

Не відкладайте на завтра

Стоматологія Ганни Герасименко Family Dent (Київ) працює до 23.00. Це означає, що ще сьогодні у Вас є можливість пройти перші три етапи лікування періоститу. Для цього немає необхідності відпрошуватися з роботи або навчання. Наш лікар з більш ніж 7-м досвідом проведе необхідні хірургічні процедури.

Ціна

Вартість розрізу для лікування періоститу щелепи в клініці Family Dent складає 1600 гривен. Додатково враховуйте вартість проходження курсу по прийому антибіотиків. Тривалість прийому антибіотиків залежить від Вашого випадку.

Для запису на прийом заповните форму зворотного зв'язку, або подзвоните нам по телефону. Телефони клініки вказані на сторінці контактів.