Стоматология Анны Герасименко

Імплантація зубів

Київ в Family Dent

Повна, або часткова втрата зубів приводить організм людини до стану стресу. Це різкий перехід в новий стан, пов'язаний з двома обмеженнями :

- неможливість приймати тверду їжу;

- боязнь посміхатися або розмовляти навіть з близькими людьми.

Додаткові проблеми з'являються, коли організм переходить до нового для себе раціону і способу їди. Відсутність зубів і проблеми з шлунком — це те, що змушує записатися на прийом до стоматолога.

Сучасне рішення проблеми

Імплантація зубів (Київ) в Family Dent знімає усі обмеження для людини, які пов'язані з відсутністю зубного ряду. Імплантація — це сучасна альтернатива зубному протезуванню. Ви повинні знати, що після імплантації людина сприймає штучні зуби як дані природою.

У київській стоматологічній клініці Family Dent імплантацією займається Тимур Джумаев — врач-имплантолог з більш ніж 7-річним досвідом.

Тимур Джумаев : що таке зубні импланты?

Тимур Джумаєв — лікар щелепно-лицьовий хірург, імплантолог

Импланты зубів дуже нагадують звичайні гвинти. Турбуватися із цього приводу не треба. Матеріал виробництва зубного импланта — титан. Такий гвинт я поміщаю в те місце, де відсутній зуб. Можна уявити, що це своєрідний якір, на який встановлюється штучний зуб. Все не так страшно, як прийнято представляти перед походом в клініку. Yfib досвідчені фахівці допоможуть поставити якісні зубні импланты в Києві за розумною ціною.

Врач-имплантолог клініки Family Dent

Результати після імплантації

Це схоже на фантастику і людина минулого століття не змогла б зрозуміти про що ми зараз говоримо. Але імплантація зубів (Київ), її результати,, і відгуки пацієнтів Family Dent говорять про наступні факти:

Будь-яка їжа. Після імплантації можна вживати будь-яку їжу з незначними обмеженнями.

Позитивний психологічний ефект. Людина фактично придбаває нові зуби, які за відчуттями і є його природними зубами.

Повернення структури особи. Немає необхідності пояснювати наскільки візуально міняється людина без зубів.

Види імплантації для Вашої ситуації

Імплантація зубів в Києві в Family Dent пропонує вам прагматичний вибір:

Заміна зуба поодиноким имплатном. Часто в практиці зустрічаються ситуації, коли необхідно вставити тільки один зуб. Це характерно для молодих людей. Особливо сумно, коли відсутній один з передніх зубів.

Множинна імплантація. Цей спосіб вирішує проблему відсутності декількох зубів підряд.

Зубний имплант на нижню і верхню щелепу. Навіть повну відсутність зубів не віднімає у вас можливість повернути посмішку.

Імплантація зубів "під ключ" або протези?

Зубні протези прийшли в стоматологію значно раніше имплант і навіть зараз не втратили популярність. Импланты або протези — це залишається вашим вибором. Але слід прислухатися до рекомендацій нашого фахівця Тимура Джумаева. У стоматологічній практиці існує ряд протипоказань або непотрібних жертв здорового зуба заради установки протеза. Импланты зубів в Києві або зубні протези — об'єктивна відповідь можлива після консультації у врача-имплантолога.

Імплантація зубів - вартість

Ціна установки имплантов залежить від виробника:

Импланта Megagen Anyone – від 350 у.е.

Відмінна ціна, якщо враховувати, що натомість ви отримуєте абсолютно новий зуб, який буде кращий за колишній.

Запишіться на консультацію до фахівця Family Dent, подзвонивши по одному з номерів наших телефонів.