Стоматология Анны Герасименко

Професійна гігієна порожнини рота

чищення зубів або як забути про бормашину

Утворення зубного каменю говорить про неправильний підхід до чищення зубів в домашніх умовах. Ймовірно, що Ви нехтуєте рекомендаціями стоматологів відносно чищення зубів двічі в день. Про використання зубної нитки говорити і зовсім не доводиться. Практика показує, що таке відношення до гігієни зубів призводить до пульпіту або періодонтиту. Подолання цього рубежу наближає Вас до видалення і протезування зубів.

Що загального у карієсу і зайвої ваги

Уявіть собі чоловіка, або жінку із зайвою вагою, які намагаються впоратися з цією проблемою. Варіантів вистачає: уранішній біг, дієта, лікувальне голодування, зайняття йогою, фитнес, або бодібілдінг. Більшість перерахованих варіантів - це по-справжньому хороші засоби тримати тіло у формі. Але набагато ефективніше ці засоби використати в якості профілактики. Це означає, що фитнесом слід було зайнятися 5 років тому, коли з'явилися перші зайві кілограми.

Із зайвою вагою тепер все зрозуміло, але яке відношення до цього має карієс? Професійна гігієна порожнини рота потрібна людині з того віку, коли він навчився самостійно тримати зубну щітку в руці. У реальності ж все відбувається інакше. Пацієнт приходить до стоматолога тільки з невідкладною проблемою - флюс, карієс або сильний зубний біль.

Ганна Герасименко :

Вилікувавши одну із зубних хвороб, стоматологом паралельно проводиться професійна гігієна порожнини рота. Але декілька років після цього пацієнт не показується в стоматологічній клініці, твердо переконаний, що з його зубами все гаразд. Це переконання рушиться з новим зубним болем. Замість цього необхідно було виділити двічі в рік на чищення зубів в стоматології тривалістю 15-20 хвилин кожна.

Лікар стоматологічної клініки Family Dent

Чищення зубів в Києві від Family Dent (Київ)

Стоматологічна клініка Family Dent проведе для Вас гігієнічні процедури різної складності. Чищення зубів в стоматології скорочує ризик розвитку хвороб зубів.

Чищення зубів - ціна

Професійне чищення зубів в Family Dent. Від простого до складного:

- Обробка зубів фторосодержащей пастою - 200 грн

- Видалення твердих зубних відкладень скелером, щіткою, полірувальною пастою - 350 грн

- Видалення твердих зубних відкладень за допомогою системи Air Flow, ультразвукове чищення зубів скелером з подальшою поліровкою поверхні зубів - 1000 грн

Виявляється, що профілактика серйозних хвороб зубів і чищення зубів ультразвуком доступна пацієнтам навіть з невисоким рівнем доходів. Також нагадуємо, що Ви можете отримати знижку. З інформацією про знижку ознайомтеся на відповідній сторінці з інструкцією.

Запишіться на прийом в Family Dent за допомогою простої форми на сторінці. Чи подзвоните нам по одному з номерів телефонів, вказаних на сторінці контактів.