Стоматология Анны Герасименко

Цирконієві коронки

Красиві зуби – візитна картка успішної, впевненої в собі людини. Щира посмішка дозволяє розташувати до себе керівництво, підлеглих і ділових партнерів. Для того, щоб завжди безтурботно посміхатися, слід подбати про красу зубів. Цирконієві коронки – один з найсучасніших і популярних видів протезування, що дозволить вашій посмішці завоювати серця оточуючих.

Що це таке

Цирконієва коронка являє собою зубний протез, основу якого складає каркас з міцного цирконієвого сплаву з порцеляновим напиленням, яке робить зуб, накритий коронкою, ідентичним до натуральних.

Основною перевагою такої моделі є абсолютне прилягання коронок до ясен і зубу. Досягається така точність завдяки 3D-моделюванню, завдяки чому коронка викарбовується з цирконієвої заготовки, повністю повторюючи форму і розміри рідного зуба.

Переваги цирконієвих коронок

Відомо, що ідеальних протезів НЕ існує – будь-який з них програє натуральному зубу. Однак, в відміну від інших моделей, цирконієві зубні коронки володіють наступними перевагами:

  • Гіпоалергенність. Хімічні та фізичні властивості цирконію надзвичайно близькі до кісткової тканини людського організму. Завдяки цьому практично не зареєстровано випадків відторгнення матеріалу при протезуванні або ж виникненню негативних алергічних реакцій.
  • Товщина. В відміну від металокераміки, товщина коронок з цирконію становить всього 0,4 мм. А значить, для їх установки лікарю доведеться мінімально обточити зуб.
  • Міцність. Стійкість цирконію до механічній дії приблизно в 30 раз вище, ніж у інших зубних протезів. Завдяки цьому цирконієві коронки для зубів ставляться не тільки на передні, але і на жувальні зуби.
  • Натуральність. Природна напівпрозорість максимально наближає відтінок коронки до натурального, дозволяючи протезу нічим не виділятися в ряду зубів. Крім того, цирконієва зубна коронка не забарвлюється при прийомі їжі і не окислюється при тривалому носінні.
  • Термін служби. Завдяки застосовуваним технологіям, термін служби коронок з цирконію становить 10-12 років при дотриманні правил догляду за ними. Протягом усього цього періоду коронки міцно фіксуються у роті, не розхитуючись зі часом.

Догляд за коронками

Для того, щоб максимально продовжити термін служби коронок, за ними слід правильно доглядати. Фахівці рекомендують дотримуватися щоденної гігієни порожнини рота, видаляти залишки їжі, що застрягли між зубами і полоскати рот після кожного прийому їжі. Крім того, не забувайте регулярно відвідувати вашого стоматолога для своєчасного виявлення запальних процесів і моніторингу стану коронок.

Стоматологічна клініка FamilyDent пропонує вам високопрофесійні послуги з протезування зубів з застосуванням новітніх методів діагностики.