Стоматология Анны Герасименко

Лінгвальні брекети

Нерівності зубного ряду здатні зіпсувати найщирішу посмішку. На щастя, останнім часом усі ці проблеми з легкістю вирішуються в кабінеті ортодонта з допомогою установки спеціальних брекетів. Але, на жаль, далеко не кожен, навіть заради виправлення прикусу, готовий ходити з помітною конструкцією на зубах. Спеціально для тих, хто мріє вирішити проблеми, не привертаючи особливої уваги оточуючих, і існують лінгвальні брекети.

Які бувають брекет системи

Відповідаючи на питання, скільки коштують лінгвальні брекети, слід розуміти, що ортодонти пропонують як стандартні, так і індивідуальні брекет системи.

Стандартні брекети досить складно фіксувати на зубах з врахуванням індивідуальних особливостей рельєфу зубів пацієнта. Ось чому такі конструкції використовуються тільки в випадку, коли аномалії прикусу мінімальні.

Індивідуальні брекети моделюються з допомогою 3D програм, даючи можливість створити справжній витвір мистецтва, що враховує щонайменші особливості будови зубної системи. Це дозволяє максимально згладити і скоротити дискомфорт, що приносить брекет система

Плюси і мінуси

Лінгвальна брекет система встановлюється на внутрішній стороні зубів, дозволяючи коригувати прикус і зубний ряд абсолютно непомітно для оточення. Це, мабуть, є найважливішою перевагою конструкції.

При установці такої системи існують також анатомічні обмеження. Передусім, це висота зубного ряду, який не має бути занадто низьким.

Перш, ніж ви вирішити поставити лингвальные брекети, ознайомтеся з мінусами системи :

  • Вартість. Коштують подібні конструкції недешево. Особливо добре це помітно, коли виготовляються індивідуальні лингвальні брекети, ціна на які вище за стандартні системи.
  • Довге звикання.

    Наявність чужорідних предметів безпосередньої близькості від язика, значно погіршує дикцію і примушує людину тривалий час відчувати дискомфорт в час носіння апарату.

  • Повільна корекція. Встановивши лінгвальні брекети в Києві, вам доведеться носити їх досить тривалий період, зазвичай довший, ніж корекція іншими системами. Це, окрім цілком зрозумілих тимчасових витрат, значно підвищує вартість лікування, адже кожен візит до ортодонта коштує грошей.
  • Установка.

    Для монтажу такої брекет системи знадобиться фахівець високої кваліфікації, яким може похвалитися далеко не кожне місто. До щастю, клініка FamilyDent (Київ) пропонує кваліфіковані послуги з установці і подальшому обслуговуванню лінгвальних брекетів і систем інших модифікацій.