Стоматология Анны Герасименко

Брекети в Києві

або чому у стоматологів рівні зуби

Згадайте випадок, коли при розмові з людиною, криві зуби співрозмовника відволікали Вашу увагу. Найгірше, коли одним з цих співрозмовників є особисто Ви. Це ще більше відволікає від розмови. Доводиться постійно контролювати себе і подумки ставити питання: чи не занадто я відкриваю рот? Так, естетика має значення, але далі ми пояснимо чому на цьому проблеми не закінчуються.

Криві зуби – підвищений ризик поразки карієсом. Рішення – поставити брекети

Брекети – це засіб №1 для виправлення неправильного прикусу. Брекети на зуби в Києві можна встановити в нашій клініці Family Dent. А зараз даємо слово нашому врачу-ортодонту Нармін Алієва :

Нармін Алієва врач-ортодонт

Ідеальний випадок, коли в процесі лікування карієсу лікар відправляє пацієнта на консультацію до ортодонту. Мені доводиться пояснювати людям, що з неправильним прикусом проблеми з карієсом, на жаль, триватимуть. Це відбувається, тому що криві зуби складніше чистити. Погано очищені ділянки зубів – це майбутнє вогнище карієсу. Я знаю це зі свого професійного досвіду. Зубна щітка розрахована на анатомічно правильне розташування зубів. Будь-яке відхилення від анатомії ускладнює догляд за зубами. Проблему може розв’язати використання стоматологічної зубної нитки. Врач-ортодонт клініки Family Dent

Правильний прикус в 40 років

У цьому твердженні немає неправдивих обіцянок, тому що встановити брекети в Києві можна і в середньому віці. Головна умова: необхідно мати зуби. Інакше може допомогти тільки імплантація або протезування. Family Dent пропонує послугу з установки брекетів у будь-якому віці. Специалист-ортодонт Алієва Нармін проведе обстеження і надасть індивідуальні рекомендації з вибору брекет-системи.

Дві проблеми, які вирішує установка брекетів

Здорові зуби. Family Dent на перше місце ставить саме ця перевага. Зуби з правильним прикусом зменшують шанси для розвитку карієсу.

Придбання упевненості в собі. По закінченню лікування ви позбавитеся від комплексу, який примушує стримувати Вашу посмішку.

Виправлення прикусу сильно наближає ваші зуби до еталону, який звикли бачити у акторів, телеведучих або бізнесменів. Неправильний прикус може бути тим самим чинником, який стримує вас в кар’єрному зростанні. Отримання керівної посади завжди пов’язане з пильнішою увагою до себе. Керівникові не комфортно спілкуватися з підлеглим у якого зуби рівніші, ніж у нього. Після виправлення прикусу, тільки процедура вибілювання віддаляє вас від ідеальних зубів.

Сучасні брекети – вироблені з матеріалів, які повторюють колір зубів. Це робить їх менш помітними під час розмови, тому що біле на білому не впадає у вічі співрозмовника.

Встановити брекети – ціна

Стоматологічна клініка Family Dent (Київ) пропонує тільки якісні брекети, вартість від 7000 гривен.

Разом з цим ви отримуєте консультацію нашого ортодонта по вибору брекет-системы і її професійну підтримку під час усього курсу лікування. Це невелика ціна за посмішку, про яку ви мрієте.

Подзвоніть в Family Dent по одному з телефонів, вказаних на сторінці контактів. Ми обговоримо слушний для вас час консультації. Чи приходьте в клініку, щоб вже сьогодні потрапити на прийом до нашого фахівця.