Family Dent

Стоматологічні послуги (Київ)

Стоматологічна клініка Family Dent-це стоматологія в Києві, в Шевченківському районі (Лук’янівка), що надає пацієнтам увесь комплекс послуг.

послуги

Стоматологічні послуги (Київ)

Стоматолог Family Dent завжди допоможе в складній ситуації. Ми займаємося лікуванням і профілактикою карієсу, флюсу, періодонтиту, пульпіту.

Сучасний світ став дуже швидким, події змінюються одна за іншою, люди одночасно зайняті декількома справами. Є істотний мінус цієї  позамежної швидкості – у людей катастрофічно не вистачає на все часу. Зуби вимагають уваги. Того самого, на яке у людей часто не вистачає 24 годин на добу.

Хирургия стоматологические услуги (Киев)​

Хірургія

Ви можете скористатися послугами нашого хірурга з видалення молочних і корінних зубів, а також зубів мудрості. Крім того, видалення зубів часто потрібне в ході комплексного лікування.

Протезирование

Протезування

Під послугами протезування в стоматології мається на увазі установка коронок, мостів і повного протезування верхньої і нижньої щелепи.

Имплантация

Імплантація

Це сучасний метод відновлення зубного ряду. Стоматологія в Києві Family Dent дає можливість отримати нові зуби, які за характеристиками рівноцінні природним зубам.

Эстетическая стоматология

Естетична стоматологія

Естетичні послуги стоматолога в Києві. Ідеальні зуби розташовані рівно, мають правильну форму і колір близький до білого. Усього цього можна добитися в нашій клініці за допомогою послуг виправлення прикусу, вибілювання і реставрації зубів.

наші переваги

Ми завжди готові надати Вам допомогу

Простий запис на прийом

Для зручності пацієнтів передбачений два прості алгоритми запису на прийом. Спеціальна форма замовлення зворотного дзвінка або запис по телефону.

Зручний для Вас графік роботи

Ми працюємо з 09.00 до 23.00. Замість того, щоб завтра відпрошуватися з роботи, відкладати важливу зустріч або поїздку, тому що необхідно відвідати стоматолога, Ви можете розв’язати термінову проблему із зубами ще сьогодні.

доступна локація

Ми знаходимося на Лук’янівці, за адресою вул. Білоруська 8, офіс 17 (Київ). Це в 3 хвилинах ходьби від метро Лук’янівська.

про нас

Family Dent

Стоматологічна клініка Family Dent – медичне заклад, в якому пропонуються стоматологічні послуги взрослым і дітям. Нужен стоматолог (Лук’янівка)? Для запису на прийом або консультацію зателефонуйте нам за зручним для Вас номером телефону. Familydent – стоматологія в Києві, в якій трудяться спеціалісти по загальній стоматології, хірургії, протезуванню та ортодонтії.

команда

Наші лікарі

отзывы

ЩО ПИШУТЬ ПАЦІЄНТИ ПРО НАС

FAQ

Часті питання клієнтів про стоматологію

Нет, це не больно. Не беспокойтесь, біль при стоматологічних маніпуляціях залишилося далеко в минулому. Наша стоматологія в Києві використовує сучасні методи анестезії, професіоналізм наших лікарів дозволяє їм виконувати необхідні процедури абсолютно безболезненно для клієнтів.
Звичайно, у нас є прайс-лист на послуги стоматолога. Але точна вартість послуг стоматолога, як і трудовитрати – найчастіше, індивідуальні і залежать від кожного конкретного випадку.

Чому наша стоматологія на Лук’янівці? Все просто.

Лук’янівка – пред-центр м.Київ та один із центрів ділового життя столиці. Тут – одне з місць концентрації нашої цільової аудиторії, що цінує демократичні ціни на стоматологічні послуги і шукає якість цих послуг без зайвого пафосу.

До нас легко дістатися на авто, уникнувши при цьому пробок і тягучок. Як правило, поруч є місце для парковки.

До нас легко доїхати і на громадському транспорті. Відстань від станції метро Лук’янівська до нашого стоматологічного кабінету – близько 200 метрів або 3 хвилини пішки. Це зелена гілка, що зв’язує Сирець і Печерськ.

Від нас також недалеко від м. Політехнічний інститут (червона гілка). Поруч велика кількість маршрутів громадського транспорту – є пряме сполучення з усіма районами Києва.

Лікування карієсу / Протезування зубів / Імплантація зубів / Виправлення прикусу / Керамічні брекети / Лінгвальні брекети / Металеві брекети / Самолігуючі брекети / Сапфірові брекети / Естетична стоматологія /

Ми також пропонуємо своїм клієнтам ряд базових стоматологічних послуг – таких, так профілактичний огляд, чищення зубів, відбілювання зубів.

Контакти

Наша стоматологія на карті Києва