Family Dent-Стоматологія в Києві (Лук’янівка)

Стоматологічна клініка Family Dent-це стоматологія в Києві, в Шевченківському районі (Лук’янівка), що надає пацієнтам увесь комплекс послуг.

Стоматологічні послуги (Київ)

Стоматолог Family Dent завжди допоможе в складній ситуації. Ми займана лікуванням і профілактикою карієсу, флюсу, періодонтиту, пульпіту.

Хірургія

Ви можете скористатися послугами нашого хірурга з видалення молочних і корінних зубів, а також зубів мудрості. Крім того, видалення зубів часто потрібне в ході комплексного лікування.

Протезування

Під послугами протезування в стоматології мається на увазі установка коронок, мостів і повного протезування верхньої і нижньої щелепи.

Імплантація

Це сучасний метод відновлення зубного ряду. Стоматологія в Києві Family Dent дає можливість отримати нові зуби, які за характеристиками рівноцінні природним зубам.

Естетична стоматологія

Естетичні послуги стоматолога в Києві. Ідеальні зуби розташовані рівно, мають правильну форму і колір близький до білого. Усього цього можна добитися в нашій клініці за допомогою послуг виправлення прикусу, вибілювання і реставрації зубів.

Сучасний світ став дуже швидким, події міняються одно за іншим, люди одночасно зайняті декількома справами. Є істотний мінус цієї позамежної швидкості-у людей катастрофічно не хапає на все часу. Зуби вимагають уваги. Того самого, на яке у людей часто бракує 24 годин в добі.

Family Dent підлаштовується під Ваш напружений ритм життя і завжди готова зробити стоматологічні послуги в Києві:

Простий запис на прийом до стоматолога в Києві

Для зручності пацієнтів передбачений два прості алгоритми запису на прийом. Спеціальна форма замовлення зворотного дзвінка або запис по телефону.

Зручний для Вас графік роботи

Ми працюємо з 11.00 до 23.00. Замість того, щоб завтра відпрошуватися з роботи, відкладати важливу зустріч або поїздку, тому що необхідно відвідати стоматолога, Ви можете розв’язати термінову проблему із зубами ще сьогодні.

Локація

Ми знаходимося на Лук’янівці, за адресою вул. Білоруська 8, офіс 17 (Київ). Це в 3 хвилинах ходьби від метро Лук’янівська.

[flexiblemap address=”вул. Білоруська 8, офіс 17 м. Київ, Україна” title=”Стоматологія Ганни Герасименко” description=”вул. Білоруська 8, офіс 17 м. Київ, Україна” width=”1170″ height=”350″ directions=”true”]

Family Dent-Стоматологія Ганни Герасименко

Загальна стоматологія

blank

Протезування Імплантація

blank

Лікарі Family Dent

ЩО ПИШУТЬ ПАЦІЄНТИ ПРО СТОМАТОЛОГІЮ ГАННИ ГЕРАСИМЕНКО

Людмила

Неодноразово зверталися до Ганни Сергіївни і кожного разу все більше довіряємо їй. Лікуємося усією сім’єю. Дуже раді, що у нас є такий лікар. Усім радимо!

Читати більше

Настя

Тут я знайшла самого кращого доктора, Ганна Сергіївна великий професіонал і дуже викликає прихильність до себе, вона мені і лікувала, і видаляла, і протезувала, дуже все безболісно і добре, дітей теж до неї воджу. Усім рекомендую.

Читати більше

Кіра

Напевно, усі батьки стикалися з небажанням або страхом дитини йти до стоматолога. А мені з цим повезло-діти не раз бачили, як Ганна Сергіївна оглядає і лікує зуби мені і чоловікові, тому у них спочатку не було бар’єру до неї.

Читати більше

Все зрозуміло. Як з вами зв'язатисяТелефонуйте зараз: